Start Aktualności


Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 marca 2015 11:34

    6 marca 2015 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Część artystyczna zorganizowana została przez z Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego. Można było zobaczyć przygotowane przez dzieci zabawne skecze, posłuchać dowcipów, obejrzeć pokaz mody. Profesjonalizmem błysnęły też zespoły taneczne działające przy MGOK – dwie formacje Shadow Crew oraz zespół tańca współczesnego. Odpowiednią oprawę muzyczną zapewnili soliści z Klubu Piosenki oraz zespół wokalny Victoria. Na koniec głos zabrali chłopcy, składając życzenia wszystkim paniom z okazji ich święta, oraz rozdając wśród publiczności ręcznie zrobione różyczki.

    Podsumowaniem spotkania było zabranie głosu przez pana Artura Ławniczaka, burmistrza gminy i miasta Szadek, który przyłączył się do wcześniejszych życzeń. Pojawił się także zespół „Szadkowiacy” który odśpiewał „Sto lat”. Po części artystycznej wszyscy widzowie zaproszeni zostali na słodki poczęstunek oraz herbatę i kawę.

Poprawiony: wtorek, 10 marca 2015 11:35
 
Projekt: Równi na rynku pracy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 lutego 2015 09:36

W Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku beneficjenci unijnego projektu „Równi na rynku pracy” z CEIMP Sieradz/Szadek otrzymują wsparcie z zakresu indywidualnego poradnictwa zawodowego.

Poprawiony: poniedziałek, 23 lutego 2015 09:40
Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 stycznia 2015 12:46

11 stycznia 2015 r odbył się 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem „Podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Zbiórką na terenie miasta Szadek zajęli się wolontariusze z komendy ZHP Zduńska Wola, przy pomocy nieocenionej młodzieży z Naszej gminy. Punkt sztabowy, gdzie wolontariusze mogli się ogrzać i odpocząć podczas trwania finału, zorganizowany był w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku. Dziękujemy za wszystkie datki oraz wyrazy wsparcia!

Poprawiony: wtorek, 13 stycznia 2015 13:09
Więcej…
 
Święto Seniora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 listopada 2014 13:56

We wtorek, 18.11.2014 r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Szadku, odbyły się obchody Święta Seniora, zorganizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku.

Na początku głos zabrała pani dyrektor MGOK – Katarzyna Kilian-Haraszkiewicz, która powitała gości oraz złożyła życzenia obchodzącym swoje święto seniorom. Parę słów powiedział również burmistrz gminy i miasta Szadek – pan Artur Ławniczak, który objął patronatem honorowym całą imprezę.

Na scenie wystąpili soliści z Klubu Piosenki prowadzonego przez panią Annę Mielczarek. Zaprezentowali oni repertuar który wywołał wiele uśmiechów na twarzach seniorów – m. in „Chłopcy - radarowcy” „Serduszko puka w rytmie cza-cza” czy „Chłopak z gitarą”. Następnym punktem programu  były zespoły tańca współczesnego (Shadow Crew Kids i Shadow Crew Young), których choreografem i instruktorem jest pan Sebastian Krupa. Uczestnicy Święta Seniora w Szadku mieli również okazję zobaczyć unowocześnioną wersję bajki "Kopciuszek" w wykonaniu teatru "Cudaki - Duże Przedszkolaki". Grupa teatralna tworzona jest przez nauczycieli, pracowników Publicznego Przedszkola w Szadku oraz rodziców.

Poprawiony: piątek, 21 listopada 2014 15:09
 
I Przegląd Taneczny w Szadku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 listopada 2014 14:31

W dniu 26 października 2014 r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Szadku odbył się

I Przegląd Taneczny w Szadku.

Impreza była podsumowaniem projektu „Akademia Tańca w Szadku”, który realizowany był przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku przy współfinansowaniu Łódzkiego Domu Kultury – instytucji samorządu kulturalnego.

Poprawiony: poniedziałek, 03 listopada 2014 14:32
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 18
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Sobota
21 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

Do końca roku zostało 255 dni.
Zodiak: Byk