Start Inwestycje Zagospodarowanie terenu i budowa zadaszonego amfiteatru przy Miejsko-Gminnego Ośrodka-Kultury w Szadku

Zagospodarowanie terenu i budowa zadaszonego amfiteatru przy Miejsko-Gminnego Ośrodka-Kultury w Szadku PDF Drukuj Email
piątek, 11 lutego 2011 10:09

W czerwcu 2010 roku zakończyliśmy inwestycję pod nazwą ,,Zagospodarowanie terenu i budowa zadaszonego amfiteatru na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku''.

Obejmowała ona swoim zakresem zadaszony amfiteatr, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci oraz ścieżki utwardzone kostką betonową i asfaltem. Środki finansowe na ten cel pozyskane zostały z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 313,322,323 ,Odnowa i rozwój wsi''. Pozwoliło to w znacznym stopniu na podniesienie standardu organizowanych imprez plenerowych oraz rozszerzenie oferty programowej dla mieszkańców Gminy i Miasta Szadek. Więcej zdjęć w galerii.

Poprawiony: czwartek, 11 września 2014 11:10